Gabinety Stomatologiczne

Nasi Lekarze

Dr Agnieszka Kozłowska

Absolwentka Śląskiego Uniwerystetu Medycznego. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i estetycznej. Ma bardzo odobre podejście do najmłodszych pacjentów. Jest miłą i komunikatywną osobą, wyróżniającą się wyjątkową delikatnością i troską o pacjenta.

GabinetWołomin

Dr Dariusz Sokołowski

Wieloletni pracownik naszej przychodni, zawsze charakteryzujący się ogromną cierpliwością i wewnętrznym spokojem, które udzielają się wszystkim jego pacjentom.

GabinetWołomin

Dr Dagmara Gielniewska

Energiczna i bardzo ciepła pani stomatolog. Do każdego pacjenta ma indywidualne podejście. Każdy czuje że jego przypadek jest najważniejszy.

GabinetWołomin

Dr Małgorzata Piecka

W przychodni ma wyrobioną "markę". Zawsze uśmiechnięta, potrafi rozwiązać każdy problem szybko i bezboleśnie. Szeroko polecana przez swoich pacjentów.

 

GabinetWołomin

Dr Marcin Gągol

Wybitny specjalista, stomatolog od najbardziej skomplikowanych spraw. Jego dewizą jest to, że każdy pacjent musi wyjść w pełni usatysfakcjonowany, a na następną wizytę przychodzi bez strachu i niepewności.

GabinetWołomin

 

Dr Katarzyna Starska

Specjalizuje się w ortodoncji. Jest wyjątkowo wrażliwa i pełna poczucia humoru. Dla każdego pacjenta ma czas, każdego spokojnie wysłucha. Jest wspaniałym fachowcem, stosującym najnowsze rozwiązania w dziedzinie ortodoncji.

GabinetWołomin

 

Dr Marek Tartanus

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Swoją karierę zawodową rozpoczął siedem lat temu. Specjalizuje się głównie w stomatologii zachowawczej, protetyce, endodoncji oraz chirurgii stomatologicznej.

GabinetPruszków

 

Dr Beata Muck-Gruba

Absolwentka Akademii Medycznej w Krakowie. Specjalisttka pierwszego stopnia w chirurgii stomatologicznej. Od wielu lat związana z gabinetami Piodent. Cieszy się dużą sympatią wśród naszych pacjentów.

GabinetPruszków

 

Dr Ilona Lubieńska

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Specjalista pierwszego stopnia w stomatologii ogólnej. Lubiąca wyzwania, specjalizuje się w endodoncji. 

GabinetPruszków

 

Dr Małgorzata Kowalska

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Systematycznie uczestniczy w kursach oraz szkoleniach, poszerzając swoją wiedzę medyczną. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych, warszawskich klinikach stomatologicznych.

GabinetPruszków

 

Dr Magdalena Mydlak-Tartanus

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Związana z gabinetami Piodent od 2006 roku. Jest bardzo lubiana przez naszych najmłodszych pacjentów. Bardzocierpliwa i wyrozumiała zwłaszcza dla tych, którzy "boją się" wizyty u dentysty. Zawsze uśmiechnięta "zaraża" optymizmem.

GabinetPruszków

 

Współpracujemy z gabinetami stomatologicznymi Jolan 

Piodent, gabinety stomatologiczne © 2013. prawa zastrzeżone.